Erasmus+ natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2019./2020. - programske zemlje (KA103)

Raspisan je Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja te za dolazak nenastavnog osoblja iz tvrtki i znanstvenih ustanova izvan RH u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 - Projekti mobilnosti unutar programskih zemalja (KA103) u akademskoj godini 2019./2020. za aktivnosti:

• podučavanje (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica te nenastavno osoblje iz tvrtki i znanstvenih ustanova izvan RH)
  • kombinirana aktivnost podučavanja i osposobljavanja (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica)
  • osposobljavanje (nastavno i nenastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica).

Prijave se predaju koordinatorici za međunarodnu suradnju ERF-a do petka 31. svibnja 2019.

Sve informacije dostupne su na sljedećoj poveznici: Erasmus+ natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja - programske zemlje (EU)