Natječaj za akademsku mobilnost u 2018. godini (drugi krug)

Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za Akademsku mobilnost u 2018. – 2.krug prema sljedećim stavkama:

b) prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome svijetu

c) mobilnost doktorskih studenata (kotizacije za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima)

Prijavni obrazac za stavke  b) i c) ispunjava se online do zaključno 23. travnja 2018.

Prijave u papirnatom obliku predaju se najkasnije do 30. travnja stručnoj suradnici za međunarodnu suradnju i projekte.

Sve informacije o mogućnostima razmjene i postupku prijave dostupne su na sljedećoj poveznici:
www.erf.unizg.hr/hr/medunarodna-suradnja/razmjena-nastavnog-i-nenastavnog-osoblja/natjecaj-za-akademsku-mobilnost