Svečane promocije sveučilišnih magistri i magistara Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta održane 15. i 16. prosinca 2017.

Na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, u petak 15. prosinca i subotu 16. prosinca 2017. godine održane su svečane promocije sveučilišnih magistri i magistara edukacijske rehabilitacije, logopedije i socijalne pedagogije. Na tri svečane promocije, uvijek u prepunoj dvorani Zagreb, promovirano je ukupno 130 magistri i magistara edukacijske rehabilitacije (41), logopedije (48) i socijalne pedagogije (41). Promotori na ovim svečanostima bili su prodekanica za znanost i međunarodnu suradnju prof.dr.sc. Sandra Bradarić Jončić i prodekan za studije i studente doc.dr.sc. Ante Bilić Brcić.

Čestitamo na postignutom uspjehu!