Poništenje dijela natječaja za prijam zaposlenika u radni odnos: stručni suradnik za studentska pitanja (1 izvršitelj), računovodstveni referent – financijski knjigovođa (1 izvršitelj) i spremačica (2 izvršitelja)

Sveučilište u Zagrebu, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, Zagreb, Borongajska cesta 83 f, objavljuje
PONIŠTENJE DIJELA NATJEČAJA

Poništava se dio natječaja za prijam zaposlenika u radni odnos, objavljenog dana 30. kolovoza 2019. godine u Narodnim novinama broj 81, na web stranici Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, te na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u dijelu koji se odnosi na radna mjesta:

3. na radno mjesto položaj IV. vrste - namještenik - spremačica, u Centru za rehabilitaciju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, na određeno vrijeme do godinu dana, s punim radnim vremenom, 1 izvršitelj m/ž

Uvjeti:

• osnovnoškolsko obrazovanje
  • najmanje 1 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima

Obvezan probni rad u trajanju od mjesec dana.

4. na radno mjesto položaj IV. vrste - namještenik - spremačica, na određeno vrijeme do godinu dana, s punim radnim vremenom, 1 izvršitelj m/ž

Uvjeti:

• osnovnoškolsko obrazovanje
  • najmanje 1 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima

Obvezan probni rad u trajanju od mjesec dana.

Sveučilište u Zagrebu
Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet