Natječaj za dodjelu stipendije Grada Zagreba za izvrsnost studentima preddiplomskih, diplomskih ili poslijediplomskih studija za akademsku godinu 2018./2019.

Raspisani su Natječaji za dodjelu stipendije Grada Zagreba za izvrsnost studentima preddiplomskih, diplomskih ili poslijediplomskih studija za akademsku godinu 2018./2019.

Molbe za dodjelu Stipendije dostavljaju se poštom preporučeno u roku 15 dana od objave natječaja na mrežnoj stranici Grada Zagreba na adresu:
Ured za demografiju, Vodnikova 14, 10000 Zagreb, s naznakom “za Natječaj za dodjelu Stipendije Grada Zagreba za izvrsnost studentima” ili se predaju na istoj adresi u sobi broj 202, II. kat, odnosno u pisarnici, prizemlje.

Molbe se mogu dostaviti na obrascima koji se nalaze u privicima. Obrasce je moguće dobiti i u Uredu za demografiju, Vodnikova 14, Zagreb, II. kat soba broj 202.

Natječaji su otvoreni do 2. studenog 2018. godine.

Detaljnije informacije dostupne su na mrežnoj stranici Grada Zagreba.