Natječaj za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Poremećaji, jezika, govora i slušanja u ak. god. 2017./18.

Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu raspisuje Natječaj za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Poremećaji, jezika, govora i slušanja u ak.god. 2017./2018.

Uvjeti upisa

• završeni sveučilišni diplomski studij ili integrirani studij (300 ECTS-a)
  • (doktorski studij mogu upisati magistri logopedije, odnosno diplomirani logopedi koji su diplomirali prije uvođenja bolonjskog procesa u sustav visokog obrazovanja, kao i magistri ostalih struka s kojima je logopedija u interdisciplinarnom odnosu)
  • prosjek ocjena na dodiplomskom/diplomskom studiju veći od 3,5
  • znanje engleskog jezika.

Dokumenti potrebni za prijavu na natječaj

1. Popunjeni obrazac za prijavu na studij (na propisanom obrascu)
  2. Preslika diplome/uvjerenje o diplomiranju
  3. Ovjereni prijepis ocjena preddiplomskog i diplomskog studija s prosjekom ocjena
  4. Potvrda o priznavanju inozemnih visokoškolskih kvalifikacija (za pristupnike koji su završili odgovarajući sveučilišni studij u inozemstvu)
  5. Životopis
  6. Motivacijski esej (na najviše 3 kartice predstaviti znanstvene interese, dati prijedlog doktorskog istraživanja, predložiti mogućeg mentora)
  7. Preslika domovnice
  8. Preslika uplatnice za troškove razredbenog postupka (podatci na mrežnoj stranici Fakulteta).

Razredbeni postupak

Prva razina odabira temelji se na pregledu podnesene dokumentacije kako bi se odabrali pristupnici koji ispunjavaju formalno-pravne uvjete za drugu razinu odabira.

Druga razina odabira je razgovor s pristupnicima te provjera znanja engleskog jezika koja će se provesti u prvoj polovici srpnja.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Broj upisnih mjesta: 12

Visina školarine: 11.000,00 kn po semestru

Rok za podnošenje prijava: 30 dana od dana objave natječaja.

Prijave se dostavljaju na adresu:

Studentska referada za poslijediplomske studije
- za poslijediplomski doktorski studij Poremećaji jezika, govora i slušanja -
Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Borongajska cesta 83f

Obrazac za prijavu dostupan je u nastavku.

Detaljne informacije o doktorskom studiju dostupne su na sljedećoj poveznici: www.erf.unizg.hr/hr/studiji/doktorski-studij-poremecaji-jezika-govora-i-slusanja

Upite možete uputiti gđi Miljenki Hedjever na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na tel.01/24 57 558.