Poziv za mogućnost obavljanja poslova pomoći studentima s invaliditetom

Sveučilište u Zagrebu traži redovite studente/studentice – tri (3) izvršitelja za obavljanja poslova pomoći studentima s invaliditetom

Kratak opis poslova:

• pomoć u kretanju (npr. u sobi studenta, do kombi vozila, studentskog restorana, liječnika i sl.)
  • pomoć pri odijevanju i obavljanju osobne higijene
  • pomoć u dodavanju stvari u sobi
  • pomoć pri konzumaciji hrane i pića
  • pomoć pri obavljanju temeljnih svakodnevnih aktivnosti (pomoć u čišćenju sobe – isključivo ako je student - asistent slobodan, odnosno nije na ispomoći nekom drugom studentu s invaliditetom, odnošenje rublja na pranje, odlazak u trgovinu, pratnja do bankomata i sl.)
  • pomoć pri obavljanju administrativnih poslova u okviru Studentskog doma.

Napomena: poslovi se obavljaju isključivo u prostorima Studentskog doma

Radno vrijeme: rad u smjenama od 6 do 8 sati dnevno

Mjesto rada: Studentski dom „Stjepan Radić“

Cijena sata rada: neto 25.00 kuna

Prednost: iskustvo rada na sličnim poslovima

Uz prijavu na natječaj potrebno je dostaviti:

• Motivacijsko pismo
  • Životopis
  • Potvrda o statusu redovitog studenta

Dokumentaciju je potrebno dostaviti najkasnije u srijedu 17. svibnja 2017. osobno ili poštom na adresu:

Sveučilište u Zagrebu
Ured za studente s invaliditetom
Trg maršala Tita 14
10 000 Zagreb

Pristupnici će po isteku Natječaja biti obaviješteni o daljnjem tijeku selekcijskog postupka.