Natječaj za stipendije Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2016./2017.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje Natječaj za dodjelu stipendija redovitim studentima preddiplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih, diplomskih sveučilišnih te preddiplomskih stručnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2016./2017.

Prijave na Natječaj traju od 15. veljače do 5. ožujka 2017. do 24 sata isključivo elektroničkim putem upisivanjem podataka u aplikaciju na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu www.unizg.hr/stipendije.

Za sva dodatna objašnjenja studenti se mogu obratiti na kontakt e-adresu:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.  ili na telefon 01/4564 217.
Molimo studente da pažljivo pročitaju tekst Natječaja i provjere zadovoljavaju li kriterije u kategoriji za koju se prijavljuju (prijava je moguća samo u jednoj kategoriji).

Detaljnije informacije dostupne su na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu:
www.unizg.hr/nc/vijest/article/natjecaj-za-stipendije-sveucilista-u-zagrebu-za-ak-god-20162017/