Natječaj za izbor izvršitelja/izvršiteljice u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docent u području biomedicine i zdravstva

Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, Borongajska cesta 83 f, raspisuje

NATJEČAJ za izbor:

• jednog izvršitelja/izvršiteljice u naslovno znanstveno-nastavno zvanje - docent, u području biomedicine i zdravstva, polje kliničke medicinske znanosti

Pristupnici na natječaj moraju ispunjavati uvjete utvrđene Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju i drugim provedbenim propisima.

Uvid u navedene propise može se izvršiti na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu i Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Prijavi na natječaj prilaže se:

• životopis (najviše jedna kartica teksta),
  • preslika odgovarajućih diploma,
  • dokazi o znanstvenoj, nastavnoj i stručnoj djelatnosti.

Životopis i kratki sažetak znanstvene i nastavne djelatnosti te popis radova relevantnih za izbor s dokazima indeksiranosti treba priložiti i u elektroničkom obliku, CD-u.

Strani državljani dužni su priložiti dokaz o poznavanju hrvatskog jezika (napredno znanje).

Pravo prijave na natječaj imaju pod jednakim uvjetima osobe oba spola.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave se podnose u roku od 30 dana od objave natječaja na adresu:

Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Znanstveno-učilišni kampus Borongaj