Studentici ERF-a Dini Levačić dodijeljena Državna nagrada za sport Franjo Bučar za 2017. godinu

U Hrvatskom saboru u subotu 25. studenog 2017. godine održana je svečana dodjela Državne nagrade za sport Franjo Bučar za 2017. godinu. Nagradu za životno djelo dobili su Zdenko Zorko, Zina Urlić te posmrtno Zdravko Hebel dok su godišnje nagrade dodijeljene Deniju Lušiću, Dini Levačić, Edi Stipiću, Edi Pezziju, Igoru Boraski, Ivici Tucku, Jozi Jakeliću, Luki Lončaru, Ratku Kovačiću, Tihomiru Frankoviću, Valentini Pereglin i Vladi Lisjaku.

Odluku o dobitnicima svake godine donosi Odbor Državne nagrade za sport Franjo Bučar, a u ime nagrađenih prisutnima se zahvalio Zdenko Zorko koji je istaknuo kako ovu nagradu vidi kao dodatni poticaj sebi osobno, ali i svima ostalima koji su je dobili da i dalje doprinose razvoju hrvatskog sporta.

Detaljnije informacije dostupne su na mrežnoj stranici Središnjeg državnog ureda za šport.

ČESTITAMO!