Poziv na predstavu "Ozanine stilske vježbe" i Skupštinu AMCA-e ERF-a 24. studenog 2017.

Poštovani i dragi kolegice i kolege,

zadovoljstvo nam je pozvati Vas na događaje koje organizira Hrvatska udruga diplomiranih studenata Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta (AMCA ERF-a) i Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet u suradnji s udruženjima stručnjaka koji su završili jedan od tri smjera na ERF-u (Hrvatska udruga socijalnih pedagoga, Hrvatsko logopedsko društvo, Hrvatska komora edukacijskih rehabilitatora).

Plakat-Ozana-2017 MPovodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom korisnici Ozane – Dnevnog centra za rehabilitaciju i radne aktivnosti odigrat će predstavu Ozanine stilske vježbe. Predstava je inspirirana istinitim događajem, a po uzoru na poznate Stilske vježbe. Korisnici OZANE, osobe s intelektualnim teškoćama, na više načina, personaliziranim iskazima, prepričavaju taj događaj-pjesmom, pričom, lutkama, bajkom, pantomimom…

Nakon predstave održat će se godišnja Skupština AMCA-e.

Svi ste toplo pozvani.
Predsjednica AMCA-e ERF-a