Studentici ERF-a Dini Levačić dodijeljeno posebno priznanje Sveučilišta u Zagrebu za iznimno športsko postignuće

Svečana dodjela nagrada studentima sportašima za akademsku godinu 2016./17. održana je u utorak 24. listopada 2017. u organizaciji Ureda za sport, Zagrebačkog sveučilišnog sportskog saveza i Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu.

Dina Levačić, studentica 1. godine diplomskog studija Edukacijska rehabilitacija, dobila je posebno priznanje rektora prof.dr.sc. Damira Borasa za iznimno športsko postignuće.

Dina je jedna od šest osoba na svijetu i dvije žene koje su osvojile „Trostruku krunu“ preplivavanjem kruga oko Manhattana, preplivavanjem kanala Catalina i La Manche. Dina je u 90 dana otplivala ukupno 125 kilometara i to 46 km oko Manhattana (25. lipnja 2017.), 34 km kanalom Catalina (3. kolovoza 2017.) i 45 km kanalom La Manche (17. rujna 2017.).

Detaljnije informacije o svim studentima športašima, dobitnicima priznanja, dostupne su na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu.

ČESTITAMO!

Unizg Sport Nagrade2017