Promocija sveučilišnog udžbenika „Rehabilitacija putem pokreta – integrativni pristup poticanju razvoja djece i mladih s teškoćama u razvoju i podizanju kvalitete života osoba s invaliditetom" 17. svibnja 2017.

Pozivamo vas na promociju sveučilišnog udžbenika „Rehabilitacija putem pokreta – integrativni pristup poticanju razvoja djece i mladih s teškoćama u razvoju i podizanju kvalitete života osoba s invaliditetom“ autorice Lelie Kiš-Glavaš, koja će se održati u srijedu 17. svibnja 2017. godine u Kongresnom centru Forum Zagreb, Radnička cesta 50, centar Green Gold, Zagreb, od 12 do 13,30h.

RPP Kis-Glavas Letak 1PROGRAM PROMOCIJE:

Prezentacija aktivnosti Rehabilitacije putem pokreta

Predstavljanje udžbenika:
Recenzentice:

• prof. dr. sc. Rea Fulgosi-Masnjak, ERF
  • izv. prof. dr. sc. Daniela Bratković, ERF
  • doc. dr. sc. Dubravka Crnojević-Carić; ADU

Autorica: prof. dr. sc. Lelia Kiš-Glavaš

Realizacija aktivnosti Rehabilitacije putem pokreta

Kroz program promocije vodit će vas studentice Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta pod vodstvom Svee Kučinić.

Nakon promocije, udžbenik će se moći nabaviti po prigodnoj cijeni.

Radujemo se vašem dolasku!