Sufinanciranja razmjene profesora, stručnjaka i osoba iz kulture - Hrvatska/Italija

Talijansko Ministarstvo vanjskih poslova nudi mogućnost sufinanciranja razmjene profesora, stručnjaka i važnih osoba iz kulture, u svrhu poticanja bilateralne suradnje na područjima od zajedničkog interesa, posebice između sveučilišta i istraživačkih centara.

Bitan uvjet za pristup ovom programu je postojanje službenog poziva upućenog od strane nekog talijanskog, odnosno hrvatskog sveučilišta ili kulturne ustanove.

Budući da je riječ o naknadi koja se dodjeljuje „ex-post“, krajnji rok za slanje kandidatura je kraj financijske godine.

Rok za predaju dokumentacije je 15. studeni 2019.

Detaljnije informacije o postupku prjave dostupne su na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu.