Natječaj za dodjelu stipendija Vlade Francuske Republike za ak. god. 2019./2020.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, Agencija za mobilnost i programe Europske unije i Veleposlanstvo Francuske Republike u Republici Hrvatskoj objavljuju natječaj za stipendije Francuske vlade za akademsku godinu 2019./2020.

Dostupne su:

• jezične stipendije (rok za predaju prijava je 20. ožujka 2019.)
    osam (8) jednomjesečnih jezičnih stipendija za usavršavanje francuskoga jezika
    četiri (4) dvotjedne stipendije za studente francuskog jezika i književnosti

Detaljnije informacije dostupne su na mrežnim stranicama Francuskog instituta u Hrvatskoj.

• stipendije za studij i stručno usavršavanje za sva znanstvena područja (rok za predaju prijava je 5. travnja 2019.)
    sedam (7) stipendija u trajanju od devet (9) mjeseci za diplomski i poslijediplomski studij svih znanstvenih disciplina
    šest (6) mjeseci stipendija za diplomsko i poslijediplomsko stručno usavršavanje u trajanju od jednog (1) do tri (3) mjeseca