Rezultati Erasmus+ natječaja za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u akademskoj godini 2018./19.

Sveučilište u Zagrebu obavilo je rezultate Natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ za STUDENTE – studijski boravak – za ak. godinu  2018./19. Molimo odabrane studente da pažljivo pročitaju cijeli (izvorni) tekst rezultata natječaja i da prate upute u rubrici Međunarodna suradnja, na mrežnoj stranici ERF- a.

Sve informacije i detalje možete naći ovdje: www.erf.unizg.hr/hr/medunarodna-suradnja/razmjena-studenata/erasmus-studijski-boravak

Za dodatna pitanja možete se obratiti:

• ECTS koordinatorici (doc.dr.sc. Marina Milković), soba 28, 1. kat - u terminima konzultacija ili prema dogovoru
  • stručnoj suradnici za međunarodnu suradnju i projekte (Vesna Čavić, prof.), soba T2, 1. kat / ponedjeljak - petak od 10 do 12 sati.